12.07.2012

Parę drobiazgów i spotkanie

Wczoraj minęła trzecia rocznica powstania mojego bloga. Zadziwiające, jak szybko płynie czas. I dlatego z niczym nie jestem na bieżąco. Oczywiście przewiduję rocznicowe candy, ale kiedy zdołam coś przygotować i je ogłosić, trudno powiedzieć. Mam nadzieję, że jesteście cierpliwe :)
Niedawno w sklepiku Ago Home kupiłam płócienne woreczki. Miałam zamiar znaleźć jakiś drobiazg do dekoracji, ale nie mogłam się zdecydować i koniec końców wyszłam tylko z woreczkami. A w innym sklepie znalazłam malutką trójkątną buteleczkę. Bardzo spodobał mi się jej kształt. Do tego buteleczka posiada drewniany korek, który można zdekupażować.
A w minioną niedzielę odbyło się pierwsze (i mam nadzieję nie ostatnie) spotkanie blogerskie. Na razie w bardzo wąskim gronie, czyli ja, Ewelina i Umbrella. Przyjemnie jest spotkać się w realu i zwyczajnie pogadać o tym i owym, a także powymieniać się doświadczeniami hobbystycznymi. Od Umbrelli dostałam cudną zakładkę :) Dziękuję ślicznie!
Z mojego urlopu niestety nic nie wyszło. Już piąty rok spędzam bez wakacji. Powoli się przyzwyczajam, chociaż po cichu zazdroszczę tym z was, które będą wylegiwać się na plaży czy nad jeziorem.

9 komentarzy:

 1. Super , że mogłyście się spotkać i pogadać ...))))
  Gorące buziaki pa...

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne są takie spotkania.
  Gratuluje kolejnej rocznicy i czekam na candy.
  Przy okazji zapraszam do siebe na rozdawajki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, gratulacje z okazji rocznicy! Życzę Ci kolejnych równie owocnych blogowych lat :) Woreczki i buteleczka to bardzo udane zakupy :) A spotkanie mam nadzieję powtórzymy w niedalekiej przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oj fajnie jest spotkać się w realu
  życzę upragnionego urlopu

  OdpowiedzUsuń
 5. jeszcze jak dobrze spotkać się w realu !
  pozdrowienia dziewczyny

  OdpowiedzUsuń
 6. zadziwiasz mnie :D posiadasz niezwykłą umiejętność szperania... ;)) zawsze pokażesz coś, co chciałabym mieć;)

  OdpowiedzUsuń
 7. zazdroszczę takich spotkań... z takimi bratnimi duszami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Potwierdzam,że spotkanie było cudowne i przebiegło w bardzo wesołej atmosferze.Ile trzeba gadać,żeby się nagadać?Chyba kilka dni a nie kilka godzin:))))
  Miłe dla oka woreczki na pewno znajdą należne miejsce w Twoim domu.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękne woreczki kupiłaś :) Życzę dalszych udanych rocznic i blogowych spotkań :)

  OdpowiedzUsuń