18.06.2013

Się sypie...

Pogoda dopisuje, słonko świeci, kwiaty kwitną, na balkonie zakwitła dzika róża...
A mnie opadły czarne myśli. Po raz kolejny rzeczywistość mnie przerosła. Czuję się wypalona, sfrustrowana i zmęczona, zwłaszcza psychicznie. Zabrakło mi sił na walkę. Dlatego daję sobie czas na przemyślenie wszystkiego. Nie wiem kiedy wrócę i czy w ogóle. Nad blogiem spędziłam 4 lata. Może czas powiedzieć sobie "dość". Ale na pewno będę do was zaglądać. Dziękuję wam za wszystkie ciepłe słowa. Pozdrawiam was serdecznie.

14 komentarzy:

 1. :-( Szkoda!!!!
  Przemysl to jeszcze Kochana i zagladaj do nas!
  usciski serdeczne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami trzeba odpocząć. Ale nie znikaj zupełnie, Jeszcze zaświeci słońce i na Twoim niebie pokaże się tęcza;) Tymczasem ściskam czule;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie no... każdy z nas ma chwile zwątpienia ale... naprawdę jest fajnie mieć obok siebie duszyczki od serca...
  daję Ci tydzień na przemyślenia - tyle wystarczy by nie zwariować... wiem co piszę !!!
  pozdrawiam i czekam !!!!!
  inaczej będzie pała z... zachowania... hihi
  trzymaj się

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak czasami bywa ....trzeba odejść , żeby wrócić.....Zrób sobie przerw i wracaj do nas...Będę czekała...Cieplutkie buziaki pa...

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu,zyczedużo sił cokolwiek złego dizeje się wokół Ciebie;)Pamietaj,ze blog ma sprawiac radość a nie byc cieżarem, wiec może chwila odpoczynku sprawi,ze wrócisz za jakiś czas wypoczeta i z nowa energią;)pozdrawiam.PS.wiem,ze paczuszka dostala do mojej siostry, niebawem bede mogła się zacieszyc zawartościa, dziękuję bardzo;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem co takiego dzieje się u Ciebie, ale mam nadzieję, że to chwilowe i niedługo złapiesz wiatr w żagle i wrócisz.Jak sama piszesz włożyłaś w tego bloga 4 lata blogowania a to nie tak mało.Liczę ,że zatęsknisz, odczujeś tego brak i wrócisz.Tymczasem złap oddech a my czekamy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana,nawet nie myśl o porzuceniu nas!A odpoczynek,owszem potrzebny jest każdemu.Swoją drogą 4 latka to staż do pozazdroszczenia.Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana wracaj szybko:) Pozdrawiam serdecznie i słonecznie w te lipcowe urocze chwile:)
  Peninia*
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Przemyśl wszystko na spokojnie i podejmij decyzję, że z nami zostajesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. An kochana, przerwy, czasu na przemyślenia czasami potrzebuje niejedna z nas. Trzymam kciuki abyś odnalazła radość i spokój i zechciała być tu powrotem.
  Ściskam czule kochana :***

  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj, nominowałam Cię do LBA więcej informacji u mnie: http://bellahelfire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak wpadlam by sprawdzić czy poukładałaś sobie swój świat.. Wiosna idzie może czujesz sie lepiej , pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 13. Tak wpadlam by sprawdzić czy poukładałaś sobie swój świat.. Wiosna idzie może czujesz sie lepiej , pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 14. Tak wpadlam by sprawdzić czy poukładałaś sobie swój świat.. Wiosna idzie może czujesz sie lepiej , pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń